У Міждержавному авіаційному комітеті заявили, що не розслідують аварію літака пригожина

У Міждержавному авіаційному комітеті заявили, що не розслідують аварію літака пригожина

КИЇВ. 30 серпня. УНН. Міждержавний авіаційний комітет не став займатися розслідуванням катастрофи літака Євгена пригожина. Про це пресслужба організації повідомила на своєму сайті, передає УНН.

Цитата

“У зв’язку з численними зверненнями інформуємо, що наразі Міждержавний авіаційний комітет (МАК) не проводить розслідування авіаційної події, яка сталася з повітряним судном „Embraer Legacy“ 23 серпня 2023 р. у Тверській області, та не коментує обставин події, що сталася” — сказано на офіційному сайті організації.

Деталі

Причини рішення – не розслідувати катастрофу приватного літака пригожина, в організації ніяк не пояснюють.

Зазначимо, що на сайті МАК написано, що їхній комітет розслідує всі авіаційні події з повітряними суднами росії. А результати їхніх розслідувань зазвичай доступні для всіх країн-учасниць комітету.

Довідка

Міждержавний авіаційний комітет (МАК) — виконавчий орган 12 держав колишнього СРСР ( Співдружності Незалежних Держав) по делегованих державами функціям і повноваженням в галузі цивільної авіації і використання повітряного простору. Заснований на підставі підписаної 30 грудня 1991 року міжурядової «Угоди про цивільну авіацію і про використання повітряного простору».

Нагадаємо

24 серпня стало відомо, що розслідуванням катастрофи літака Пригожина займається Слідчий комітет росії. А прессекретар президента Росії Дмитро пєсков заявив, що це “російське розслідування”, і про “якийсь міжнародний аспект” йтися не може.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суд у Болгарії заарештував бізнес-партнера пригожина

Раніше Бразилія, в якій було виготовлено літак Embraer Legacy 600, що розбився, запропонувала рф свою допомогу в розслідуванні. Але російська сторона відповіла, що не буде розслідувати катастрофу за міжнародними стандартами. Своє рішення вони пояснили тим, що рейс пригожина був внутрішнім, і російська влада не зобов’язана проводити розслідування згідно з міжнародними правилами та залучати зарубіжних фахівців.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *