Вирощування медичного канабісу у Криму прописали у стратегії ще рік тому – постпред Президента

Вирощування медичного канабісу у Криму прописали у стратегії ще рік тому - постпред Президента

Таміла Ташева

КИЇВ. 14 липня. УНН. Пункт про вирощування медичного канабісу в окремих регіонах Кримського півострова увійшов до Стратегії економічного відновлення Криму ще рік тому. Так відреагувала на голосування у парламенті за легалазацію медичного канабісу постійна представниця Президента України в АРК Таміла Ташева у четвер, пише УНН.

Цитата

“Вирощування медичного канабісу в окремих регіонах Криму (після його легалізації в Україні). Також сприяння виробництву медичних засобів на основі канабісу та експорту його до інших країн, де цю речовину легалізовано”. Минулого року до ІІ саміту Кримська платформа разом з командою Київської школи економіки, Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України та Центру оборонних стратегій працювали над “Стратегію економічного відновлення Криму”. Багато крутих ідей увійшло у підсумковий документ, і саме ця ідея, ще рік тому була відображена у документі”, – написала Ташева у Facebook.

Вона подякувала народним депутатам за важливе рішення і висловила сподівання на швидке доопрацювання між читаннями і ухвалення закону про легалізацію медичного канабісу.

Доповнення

13 липня Верховна Рада підтримала законопроект про легалізацію медичного канабісу у першому читанні.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *