Спільні військові навчання Вірменії та США: в кремлі насторожились

Спільні військові навчання Вірменії та США: в кремлі насторожились

КИЇВ. 6 вересня. УНН. В кремлі відреагували на новину про те, що Вірменія та США у вересні проведуть спільні навчання у рамках підготовки до участі у міжнародних миротворчих місіях. Прессекретар російського диктатора володимира путіна дмитро пєсков зазначив, що “такі новини викликають настороженість”, передає УНН

Цитата

“Безумовно, такі новини викликають настороженість особливо в нинішній ситуації. Тому будемо глибоко аналізувати ці новини і відстежувати ситуацію”, – повідомив пєсков.

Доповнення

Вірменія та США з 11 по 20 вересня проведуть спільні навчання EAGLE PARTNER 2023 у рамках підготовки до участі у міжнародних миротворчих місіях, повідомляє Міністерство оборони Вірменії.

Зазначається, що метою навчань є підвищення рівня взаємосумісності підрозділу, який бере участь у міжнародних миротворчих місіях в рамках миротворчих операцій, обмін передовим досвідом у сфері управління та тактичного зв’язку, а також підвищення готовності вірменського підрозділу до запланованої оцінки “Концепції оперативних спроможностей” в рамках програми НАТО “Партнерство заради миру”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Із сайту міноборони рф зникла інформація про суровікіна

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *