Шмигаль з головою Представництва ЄС обговорив запуск програми “Ukraine Facility”

Шмигаль з головою Представництва ЄС обговорив запуск програми "Ukraine Facility"

КИЇВ. 30 серпня. УНН. Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зустрівся з головою Представництва ЄС в Україні Матті Маасікасом, який завершує каденсію в Україні. Вони обговорили ініціативу “Ukraine Facility”, яка передбачає виділення Україні 50 млрд євро. Про це повідомляє УНН із посиланням на Telegram-канал Шмигаля.

Цитата

«Зустрівся з головою Представництва Європейського Союзу Матті Маасікасом, який завершує каденцію в Україні. Обговорили подальшу співпрацю, зокрема європейську ініціативу «Ukraine Facility», яка передбачає фінансування в розмірі 50 млрд євро. Робимо все необхідне для успішного запуску програми», – повідомив Шмигаль.

Також чиновники говорили про підготовку до зими.

«Дякуємо ЄС за вагому підтримку під час минулого опалювального сезону. Працюємо над посиленням захисту українського неба», – зазначив прем’єр.

Він наголосив, що за роки діалогу з ЄС Україна здійснила вагомий поступ у європейській інтеграції та отримала статус кандидата.

Довідково

Програма Ukraine Facility розрахована на 50 млрд євро, які Україна отримає впродовж 2024-2027 років. Кошти будуть спрямовані в державний і приватний сектори економіки та для фінансування бюджетних витрат.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *