Ракети Taurus, зміцнення ППО та співпраця в енергетиці: Шмигаль зустрівся із главою МЗС Німеччини

Ракети Taurus, зміцнення ППО та співпраця в енергетиці: Шмигаль зустрівся із главою МЗС Німеччини

КИЇВ. 11 вересня. УНН. Прем‘єр-міністр України Денис Шмигаль та міністр закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина Анналена Бербок обговорили співпрацю в енергетиці та інтеграцію України в ЄС і НАТО, передає УНН.

Цитата

«Німеччина є одним із лідерів у постачанні військової допомоги нашій країні. Подякував за це під час зустрічі з Міністеркою закордонних справ ФРН Анналеною Бербок. Підтвердив прагнення України якнайшвидше отримати ракети Taurus. Важливо також максимально захистити українські міста й цивільну інфраструктуру», – написав Шмигаль.

Він зазначив, що Україна розраховує на допомогу Німеччини у зміцненні системи ППО.

«Обговорили співпрацю в енергетиці. Відновлення енергосистеми України — одне з ключових завдань, тому вдячний Німеччині за сприяння та проєкт вітрової електростанції в Чорнобильській зоні відчуження. Торкнулися також інтеграції України в ЄС і НАТО», – розповів Шмигаль.

Доповнення

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із міністром закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина Анналеною Бербок. Як повідомили в Офісі Президента, йшлося про зміцнення української ППО, зокрема для захисту Півдня України та „зернового коридору“.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бербок у Києві заявила, що наступна Конференція з відновлення України пройде в Німеччині

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *