Рада Європи засудила незаконні “вибори” на окупованих територіях України

Рада Європи засудила незаконні "вибори" на окупованих територіях України

КИЇВ. 11 вересня. УНН. Рада Європи, яку очолюють Президент Комітету міністрів Криштьянс Каріньш, Президент Парламентської асамблеї Тіні Кокс і Генеральний секретар Марія Пейчинович Бурич, засудила проведення російською федерацією “виборів” на тимчасово окупованих територіях України.  Рада Європи вважає, що ці “вибори” є незаконними і недійсними, оскільки вони були проведені з грубим порушенням міжнародного права, інформує УНН з посиланням на сайт Ради Європи. 

Цитата

“Рішуче засуджуємо нелегітимні фіктивні «вибори», які відбулися 8-10 вересня 2023 року на тимчасово окупованих російською федерацією територіях України. Проведені з грубим порушенням міжнародного права, вони являють собою ще одну ілюстрацію заперечення рф цінностей демократії, прав людини та верховенства права, які підтримує Рада Європи. Рішення російської влади організувати їх є лише останнім у серії незаконних і шкідливих рішень, прийнятих ними після того, як російську федерацію було виключено з нашої Організації в результаті її агресивної війни проти України. Ці фіктивні «вибори» можуть вважатися недійсними лише згідно з міжнародним правом”, – йдеться у заяві.

Також представники Ради Європи підтвердили свою непохитну підтримку суверенітету, незалежності та територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Після “підрахунку” голосів на Луганщині очікують жорсткої мобілізації

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *