путін боїться їхати на саміт БРІКС у Південну Африку – ЗМІ

путін боїться їхати на саміт БРІКС у Південну Африку – ЗМІ

КИЇВ. 14 липня. УНН. Участь президента росії володимира путіна на саміті БРІКС у Південній Африці, що має відбутися у наступному місяці, досі невизначена. Все через міжнародний ордер на його арешт. До того ж заколот пригожина похитнув внутрішню стабільність росії. Про це повідомляє The Moscow Times, спираючись на власні джерела, пише УНН.

Деталі

путін прийняв запрошення поїхати до Йоганнесбурга на щорічний саміт БРІКС. Участь у заході може стати його першою офіційною поїздкою за кордон після того, як суд у Гаазі висунув йому звинувачення в незаконній депортації українських дітей до росії.

Але навіть якщо він готовий ризикнути арештом, то тепер кремль побоюється повторення повстання групи найманців вагнера проти вищого військового керівництва росії.

У результаті, за словами чиновників, кремль досі не ухвалив остаточного рішення.

Цитата

“кремль і МЗС готують два базові сценарії участі росії в саміті БРІКС. Перший — з Путіним. У другому переважають побоювання за внутрішню і зовнішню безпеку: путін залишається в москві і говорить у режимі відеоконференції. Але делегація офіційних осіб прямує до Південної Африки в будь-якому випадку”, — йдеться у повідомленні.

Доповнення

Саміт БРІКС, який відбудеться в Йоганнесбурзі 22-24 серпня, є ключовою подією для путіна, оскільки він узгоджується з його стратегією прагнення продемонструвати потужну противагу Заходу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Якщо всі умови кремля будуть виконані: путін прокоментував можливість продовження зернової угоди

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *