пєсков заявив, що росіянам треба їхати на Олімпіаду як індивідуальним спортсменам

пєсков заявив, що росіянам треба їхати на Олімпіаду як індивідуальним спортсменам

російська фехтувальниця анна смірнова, що виступала як нейтральна спортсменка на чемпіонаті світу

КИЇВ. 11 вересня. УНН Прессекретар російського диктатора путіна дмитро пєсков заявив, що росії треба брати участь в Олімпійських іграх у Парижі в якості індивідуальних спортсменів, передає УНН.

Цитата

“Нам, безумовно, потрібно підтримувати рівень наших спортсменів, і робити це без міжнародних змагань неможливо. Ми знаємо, що все-таки будуть спортсмени, які в особистій якості візьмуть участь у цих Іграх. Я переконаний, що треба брати участь у такий спосіб. Обов’язково спортсмени мають у них брати участь. Нам дуже важливо зберегти високий рівень спорту вищих досягнень. Спорт вищих досягнень – це професійний спорт, і нам важливо зберегти дуже високий рівень наших спортсменів. Це надзвичайно важливо”, – сказав пєсков.

Доповнення

МОК надіслав запрошення до рф та білорусі, щоб вони приймали участь в Олімпійських іграх. Остаточного рішення МОК не прийняв. Очікується, що воно буде в жовтні. На Асамблеї МОК в Індії, заявив президент Національного олімпійського комітету України Вадим Гутцайт.

Міжнародний олімпійський комітет  позбавив Велику Британію права на проведення кваліфікаційних турнірів з нових олімпійських видів спорту на Олімпіаду-2024. Причина – позиція британського уряду щодо російських та білоруських спортсменів.

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що російського прапора не може бути на Олімпійських іграх у Парижі, оскільки росії немає місця в той час, коли вона скоює воєнні злочини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харлан рішенням МОК кваліфікована до участі в Олімпіаді – Гутцайт

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *