Польща: найгарячіший етап суперечки щодо експорту зерна з України – вже у минулому

Польща: найгарячіший етап суперечки щодо експорту зерна з України – вже у минулому

КИЇВ. 10 серпня. УНН. Голова Канцелярії президента Польщі Павел Шрот заявив, що найгарячіший етап суперечки між Польщею та Україною щодо ембарго на українське зерно вже в минулому. Про це він розповів Польському радіо, пише УНН

Цитата

“Думаю, це не єдина розбіжність між нами, і в майбутньому вони, звісно, будуть з’являтись. До цього потрібно підходити спокійно, працювати в напрямку їх розв’язання, щоб відносини між нашими країнами були добрими й ставали кращими”, — зазначив Шрот.

Деталі

Павел Шрот також відзначив, що очільник президентського Бюро міжнародної політики, міністр Марцін Пшидач, напередодні переговорів у Саудівській Аравії, отримав особисте запрошення на подію від української сторони.

Шрот переконаний, що це свідчить про покращення відносин між Україною та Польшею.

Нагадаємо

Предметом суперечки між Польщею та Україною стало, серед іншого, питання ембарго на українське зерно та заява Польщі про те, що, попри припинення блокади з боку ЄС, вона продовжить заборону в односторонньому порядку.

Дипломатичний скандал почався з заяви польського міністра Марціна Пшидача про нібито невдячність України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Нам потрібно допомогти Україні”: Польща обмірковує будівництво портів для експорту зерна 

Міністр Канцелярії Президента Польщі, керівник Офісу міжнародної політики Марцін Пшидач, коментуючи ЗМІ вимогу п’яти країн ЄС продовжити обмеження на імпорт українського зерна, заявив, що Києву “варто було б почати цінувати ту роль, яку Польща відігравала для України в останні місяці та роки”.

Заступник керівника Офісу Президента Андрій Сибіга назвав безпідставними заяви про те, що Україна нібито недостатньо цінує надану Польщею допомогу. Згодом посла Польщі викликали для пояснень в МЗС.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *