“Можемо прокидатися і дякувати”: Зеленський відповів на слова Воллеса, що слід приділяти більше уваги вдячності за допомогу

"Можемо прокидатися і дякувати": Зеленський відповів на слова Воллеса, що слід приділяти більше уваги вдячності за допомогу

КИЇВ. 12 липня. УНН. Президент України Володимир Зеленський відповів на заяву міністра оборони Великої Британії Бена Воллеса, що Україні слід приділяти більше уваги вдячності Заходу за допомогу. Він нагадав, що українці завжди були вдячні громадянам Сполученого Королівства, і завдяки цьому між країнами є тісні зв’язки, передає кореспондент УНН.

Цитата

“Мені здається, що ми завжди були дуже вдячними Сполученому Королівству, завжди вдячні прем’єр-міністрам, і міністру оборони пану Воллесу. Бо, справді, люди в Британії завжди підтримували українців, ми за це дуже дякуємо. Я просто не знаю, що він має на увазі, як ще нам потрібно подякувати? Тоді нехай він напише мені, як мені потрібно подякувати людям, щоб ми повністю були вдячними. А ще ми зранку можемо прокидатися і дякувати міністру особисто”, – сказав Зеленський.

Деталі

Президент зазначив, що, на його думку, між Києвом і Лондоном гарні стосунки, і висловив вдячність британцям за підтримку.

“Може міністр хоче чогось особливого, але мені здається, що у нас гарні стосунки, ми вдячні людям. І зрештою, така велика підтримка людей впливає на підтримку будь-якого керівництва держави. Саме через таку високу підтримку британцями українців у нас такі тісні стосунки. І наші розвідки в тісних стосунках, і наші міністерства”, – продовжив він.

Зеленський звернувся до присутнього на пресконференції міністра оборони України Олексія Резнікова із запитанням, чи перебуває той у поганих відносинах з Воллесом, на що той відповів “чудові”.

“Ну так подякуйте йому… І треба йому зателефонувати. Будь ласка, сьогодні”, – сказав президент після того, як Резніков висловив подяку міністру оборони Британії за надану допомогу.

Раніше

Британський міністр оборони Бен Воллес припустив, що Україні слід приділяти більше уваги вдячності Заходу за допомогу після скарг Президента України Володимира Зеленського, що його країні не було видано чіткого графіка чи набору умов для вступу до НАТО.

“Ви знаєте, ми не Amazon. Я сказав їм це минулого року, коли їхав 11 годин, щоб мені дали список, – сказав він.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *