Як виглядатиме “Батьківщина-мати” після заміни герба срср на тризуб – у Мінкульті показали відео

Як виглядатиме "Батьківщина-мати" після заміни герба срср на тризуб - у Мінкульті показали відео

КИЇВ. 13 липня. УНН. Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко у четвер показав відео, як виглядатиме монумент “Батьківщина-мати” у Києві після декомунізації, пише УНН.

Цитата

“Сьогодні ми публічно представили проєкт Міністерства культури та інформаційної політики України «Тризуб Батьківщини» та поділились всіма детялами. Заміну герба срср на український тризуб рік тому у «Дії» підтримали 85% респондентів. Над реалізацією змін ми працюємо вже понад рік і нарешті можемо повідомити про деталі дійсно історичного проєкту”, – розповів Ткаченко у Telegram.

“Слідкуйте за новинами, буде ще багато сюрпризів. Побачимось біля оновленої Батьківщини-матері 24 серпня на День Незалежності України”, – вказав міністр.

Деталі

Зі слів міністра, процес це дуже складний та витончений технологічно та фінансово, тому ідеї та наміри зробити це досі залишалися нереалізованими. “Ми працюємо з унікальною скульптурою-представницею старшого покоління, яка приймає всім своїм сталевим серцем нову реальність й робить свій внесок у боротьбі за нашу свободу й незалежність”, – зазначив він.

“Ще раз нагадаю основний важливий пункт проєкту: залучено нуль коштів з бюджету, гроші на відновлення історичної справедливості зібрано виключно від великого бізнесу, який хоче бути причетним до великого в усіх сенсах проєкту. Вартість проєкту – 28 млн грн. Це значно менше, ніж прораховували раніше”, – вказав Ткаченко.

Він подякував донорам та партнерам, які відгукнулися на наш заклик і долучилися до проєкту, і перечислив їх.

Нагадаємо

13 липня Державна інспекція архітектури та містобудування України видала дозвіл на заміну радянського герба на герб України на щиті монумента «Батьківщина-мати» у Києві.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *