Данілов звернувся до партнерів, щоб вони повідомляли про українських корупціонерів за кордоном

Данілов звернувся до партнерів, щоб вони повідомляли про українських корупціонерів за кордоном

КИЇВ. 13 липня. УНН. Секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов закликав країни-члени НАТО надати Україні інформацію про українських корупціонерів за кордоном, оскільки партнери “закидають”, що Київ має розв’язати питання корупції, перш ніж стати повноправним членом Альянсу. Про це він в ефірі національного телемарафону, передає УНН.

Деталі

За словами Данілова, результат, який досягла українська делегація та президент Володимир Зеленський під час дводенного саміту у Вільнюнсі є “перемогою” для країни. Він додав, що важливим, зокрема, є створення Ради України-НАТО, на якій Київ спільно з партнерами “по пунктах” розпишуть вимоги для інтеграції в Альянс, які будуть виконуватися у рамках формату.

“Звичайно, ми б з вами хотіли, щоб все вирішувалося швидко… але життя не просте. Нам треба виконати домашнє завдання”, – зазначив секретар.

На питання, коли міжнародні партнери нададуть Україні конкретні вимоги щодо членства, Данілов відповів: “Думаю, що ми дуже швидко дізнаємося, про що йдеться”.

Водночас він висловив думку, що те, що стосується військової складової інтеграції, Київ виконав “майже на 100%”, а процес переходу на стандарти НАТО вже розпочато, він “рухається дуже швидкими темпами”. Щодо суспільної частини питання, Данілов звернувся до партнерів з проханням надати інформацію про українських корупціонерів, які мають нерухомість чи інше майно за кордоном.

Цитата

“Ви знаєте, що нам періодично закидають позицію стосовно корупції. У мене є зворотний зв’язок. Я б дуже хотів, щоб члени Альянсу надали нам інформацію про тих корупціонерів, які на сьогодні ховають гроші на банківських рахунках в країнах-членах НАТО. Щоб вони надали інформацію про їх маєтки, їх яхти тощо… 

Я б дуже хотів, щоб тут ми налагодили максимальну співпрацю тому, що я хочу нагадати, що за всі роки незалежності, коли нам починають розповідати за корупцію, лише одного корупціонера, а саме Павла Івановича Лазаренка, нам підсвітили свого часу Сполучені Штати і він там певний час сидів за ґратами”, – сказав секретар РНБО.

Нагадаємо

Країни G7 на саміті у Вільнюсі погодили декларацію щодо гарантій безпеки для України. Документ має назву “Спільна декларація про підтримку України”, він відкритий для підписання будь-якими країнами. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *