Боррель у Тбілісі – “Ми повністю віддані підтримці прагнень Грузії до ЄС”

Боррель у Тбілісі - "Ми повністю віддані підтримці прагнень Грузії до ЄС"

КИЇВ. 8 вересня. УНН. Верховний представник ЄС і закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель, який зараз знаходиться з офіційним візитом в Тбілісі, у своєму X (колишній Twitter) зауважив, що ЄС готовий допомогти Грузії у досягненні 12 пріоритетів, які відчинять шлях до набуття кандидатського статусу щодо членства у ЄС, передає УНН.

Цитата

“Розпочав день з обговорення шляху європейської інтеграції Грузії, включаючи важливість посилення зовнішньополітичної орієнтації та ширших регіональних питань з міністром закордонних справ. ЄС готовий допомогти вам у досягненні 12 пріоритетів. Ми повністю віддані підтримці прагнень Грузії до ЄС”, – написав Боррель.

Доповнення

Як напередодні повідомляв УНН, голова зовнішньополітичної служби Європейського союзу Жозеп Боррель приїхав до Тбілісі з першим офіційним візитом у ранзі керівника зовнішньополітичного відомства ЄС. Він проводить переговори з грузинським керівництвом у момент, коли країна очікує рішення ЄС щодо надання їй статусу країни-кандидата в члени Євросоюзу.

На відміну від Молдови та України, Грузія не отримала статусу країни-кандидата влітку минулого року. Однак ЄС дав Тбілісі 12 пріоритетних завдань, виконання яких є умовою набуття кандидатського статусу.

Голова партії “Грузинська мрія” Іраклій Кобахідзе заявив, що країна має виконати 12 рекомендацій і бути готовою отримати статус кандидата в ЄС уже в грудні.

ЧИТАТЕ ТАКОЖ: Правляча партія Грузії ініціює процедуру імпічменту президента

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *