«Артек Медікал Груп» сприяє розслідуванню справи про закупівлю томографа Чернігівською ЦРЛ

«Артек Медікал Груп» сприяє розслідуванню справи про закупівлю томографа Чернігівською ЦРЛ

КИЇВ. 28 червня. УНН. ТОВ «Артек Медікал Груп» ініціює активізацію слідчих дій у справі про закупівлю комп’ютерного томографа КНП «Чернігівська центральна районна лікарня». З цією метою Товариство спрямувало клопотання до прокуратури щодо дослідження низки важливих обставин. Це пришвидшить прийняття кінцевого рішення по справі, яка розслідується вже понад 9 місяців.

«Нас дуже дивує, що інформація про цю справу, яка не має під собою ніяких підстав, раптово з’явилася на сумнівних сайтах. І сподіваємось, що це не є спробою тиску на бізнес. Адже медичне обладнання було поставлено та прийнято відповідно до чинного законодавства України, договір був виконаний належним чином і у повному обсязі», – зазначила директора ТОВ «Артек Медікал Груп» Наталя Курашко.

У справі є й низка нестикувань. Наприклад, вона була розпочата 30 вересня 2022 року, тоді як тендер відбувся на місяць пізніше – 2 листопада 2022 року.

«Фактично правоохоронці розпочали кримінальну справу ще до того, як той міфічний «злочин», про який в ній йдеться, відбувся. Як це може бути?», – висловила здивування директорка Товариства.

Інформація про наявність змови між підприємством та посадовими особами лікарні, яку днями розповсюдили деякі ЗМІ, також не відповідає дійсності. Усі контакти між Товариством та лікарнею мали виключно робочий характер і відбувалися у межах законодавства. Так само ТОВ «Артек Медікал Груп» комунікує з іншими партнерами – ДП «Медичні закупівлі України», «Охматдитом», іншими медичними установами.

Спекуляції про завищену вартість обладнання – абсолютно непрофесійні та не враховують комплектацію томографа. При цьому для експертизи у справі з цього питання правоохоронці звернулися не до державного, а, чомусь, до приватного експерта.

Відсутність будь-яких порушень під час закупівлі врешті підтверджує і той факт, що жоден інший постачальник важкої медичної техніки не звернувся до контролюючих органів, зокрема, до Антимонопольного комітету України щодо дискримінаційних умов тендеру. На сторінці тендеру немає ані питань, ані скарг з боку наших конкурентів.

«І це не дивно, з огляду на те, в яких умовах відбувалася ця закупівля. Восени минулого року на українські міста падали ракети. Жоден наш конкурент, яких ми дуже поважаємо, просто не наважився брати на себе зобов’язання з постачання подібної техніки в Україну. Готові були лише ми. І ми це зробили. Попри все. У повній відповідності до закону», – резюмувала Наталя Курашко.

Підкреслимо, що посадові особи ТОВ «Артек Медікал Груп» не є в цій справі підозрюваними або обвинуваченими, а сама компанія не має статусу юридичної особи, щодо якої здійснюється досудове розслідування, а відтак не перебувають “під слідством”.

Довідково

ТОВ «Артек Медікал Груп» – один з лідерів у сфері постачання важкого діагностичного обладнання та єдина компанія, яка працює за прямим контрактом з виробником. До переліку медичного обладнання, на якому спеціалізується компанія, відносяться комп’ютерні томографи, магнітно-резонансні томографи, ангіографи, рентген-апарати, системи УЗД тощо. Кінцевими бенефіціарами ТОВ «Артек Медікал Груп» є Наталя Курашко і Руслан Стретович.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *