Євробачення 2024 – дивитись онлайн виступ alyona alyona та Jerry Heil з піснею Teresa&Maria – відео

«Євробачення-2024»: виступ alyona alyona та Jerry Heil у півфіналі

alyona alyona та Jerry Heil виступили у півфіналі “Євробачення” © EBU Представниці нашої країни виступили під п’ятим номером.

7 травня у шведському місті Мальме відбувся перший півфінал «Євробачення», в якому виступили і представниці України, alyona alyona та Jerry Heil. Вони виконали пісню Teresa&Maria.

Постановницею номера на сцені «Євробачення» стала відома у всьому світі українська режисерка Таню Муіньо. Вона двічі ставала номінанткою на премію “Греммі”. Режисерка відома співпрацею з гуртом Foals, а також музикантами Lopez, Dua Lipa, Cardi B, Harry Styles, Doja Cat, Sam Smith, The Weeknd, Katy Perry, Lenny Kravit та іншими.

alyona alyona та Jerry Heil стали переможницями Національного відбору на «Євробачення», який проходив у лютому цього року. Вони були лідерами з початку проведення конкурсу.

Після оголошення результатів, деякі користувачі мережі виступили з критикою тексту пісні, в якому згадувалася Мати Тереза, яка була неоднозначною особистістю. Самі артистки зазначили, що пісня не біографічна, Мати Тереза згадується в ній як символ, а критики не зрозуміли її основний посил.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *