Режисер з Данії публічно заступився за російських солдатів

© Ларс фон Трієр/Instagram Митець розкритикував надання урядом його країни винищувачів для захисту України.

Данський режисер Ларс фон Трієр опублікував у соцмережі звернення до президентів України та Росії, а також до прем’єр-міністерки Данії, в якому розкритикував рішення країни надати Україні винищувачі F-16 і заступився за росіян.

«До речі: пану Зеленському та пану Путіну, і не в останню чергу пані Фредеріксен (яка вчора, як по вуха закохана, позувала в кабіні однієї з найстрашніших машин для вбивств сучасності, посміхаючись від вуха до вуха):  «ЖИТТЯ РОСІЯН ТЕЖ ВАЖЛИВІ!», — написав режисер.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Bill.mrk.lars (@bill.mrk.lars)

20 серпня стало відомо, що Нідерланди та Данія зобов’язалися надати Києву американські винищувачі F-16 після завершення підготовки українських пілотів та інженерів.

Володимир Зеленський відвідав військові авіабази Ейндховен та Скрідструп, де рзом із прем’єр-міністеркою Данії Метте Фредеріксен протестував два винищувачі F-16.

Данія оголосила, що передасть Україні 19 винищувачів. Нідерланди ще не визначилися, скільки F-16 передадуть Києву, проте Зеленський заявляв про 42 літаки.

11 серпня фон Трієр оголосив через Instagram проипошук дівчини, яка стала би його «музою». В опублікованому відеоролику данець визнав, що страждає на хворобу Паркінсона, обсесивно-компульсивний розлад і контрольований алкоголізм. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *