Фон Трієр виступив за захист росіян – в Україну йому відповіли

Війна - це не кіно: Данілов відповів фон Трієру на його заклик зберегти життя росіян

© Facebook/РНБО України Він порадив режисеру уявити ту буденність, в якій щоденно живуть українці, які втрачають рідних.   

Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов порадив данському режисеру Ларсу фон Трієру, який у своєму звернення в соцмережах заявив, що “життя росіян теж важливі”, просто уявити, що на місці українців, які гинуть від російських ударів, є його рідні. 

“Війна – це не кіно, де актори грають у життя та смерть. За кожним живим терористом-росіянином стоїть вбитий українець. Вибір між катом і жертвою стає трагедією, коли митець обирає сторону ката”, – написав Данілов.

Він підкреслив, що Україна живе не в абстракції, а в жорстокій реальності, в якій росіяни є вбивцями.  

“Проста порада відомому режисерові: уявити, що це в його місто щоденно летить російська ракета, це його батька чи матір убили, вивезли до Росії його онука, а російський мародер зґвалтував його дружину, перед цим спаливши його дім. У такому разі абстракція лицемірного «гуманізму» набуває зовсім інших рис – реального, а не видуманого життя”, – додав секретар РНБО. 

Ларс фон Трієр засудив передачу Данією Україні винищувачів F-16 та у зверненні до президента України Володимира Зеленського, президента РФ Владіміра Путіна та прем’єр-міністерки Данії Метте Фредеріксен заявив, що “життя росіян теж важливі!”.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *