Фільм про Голума – Warner Bros. планує зняти новий фільм за Володарем перснів

Warner Bros. планує випустити новий фільм за «Володарем перснів»

Warner Bros. зніме фільм про Голума © Warner Bros Він буде присвячений Голуму.

Студія Warner Bros. планує у 2026 році випустити новий фільм за «Володарем перснів» Джона Роналда Руела Толкіна. Стрічка буде присвячена Голуму, якого в оригінальній трилогії зіграв Енді Серкіс, повідомляє Variety.

Режисер оригінальної трилогії Пітер Джексон, а також партнери Френ Волш і Філіпа Боєнс виступлять продюсерами фільму, а також «братимуть участь на кожному етапі шляху».

На даний момент проєкт знаходиться на ранній стадії розробки, сценарій пишуть Волш і Боєнс, а також Фібі Гіттінс та Арті Папагеоргіу. За словами генерального директора Warner Bros. Discovery Девіда Заслава, вони «досліджують сюжетні лінії, які ще доведеться розповісти».

У студії повідомили, що робоча назва фільму – «Володар перснів: Полювання на Голума», а режисером та виконавцем головної ролі буде Серкіс.

У лютому 2023 року Warner Bros. заявила, що нещодавно призначені керівники студії Майк Де Лука та Пем Ебді виступили посередниками в угоді щодо створення «кілька» фільмів за мотивами книг Толкіна.

Оригінальна трилогія «Володар песнів», знята Джексоном, зібрала у прокаті понад три мільярди доларів. Трилогія “Хоббіт”, яку також зняв режисер, відповідала цим показникам.

Нагадаємо, 2022 року серіал за мотивами «Володаря перснів» випустив Amazon. Про його плани щодо створення шоу стало відомо у 2017 році. У 2018 році стало відомо, що виробництво двох сезонів шоу обійдеться компанії в 500 мільйонів доларів.

У квітні 2021 року влада Нової Зеландії заявила, що Amazon планує витратити на виробництво лише першого сезону 650 мільйонів новозеландських доларів (приблизно 453 мільйони доларів США). Це робить серіал одним із найдорожчих в історії. Для порівняння, виробництво трьох фільмів серії «Володар перснів» коштувало 280 мільйонів доларів.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *