Євробачення-2024 – послідовність виступів учасників у фіналі 11 травня

Фінал «Євробачення-2024»: стала відома послідовність виступів учасників конкурсу

© EBU У фіналі виступлять 26 конкурсантів.

Вже 11 травня у шведському місті Мальме відбудеться гранд-фінал пісенного конкурсу «Євробачення-2024», до якого пройшли й учасниці від України Jerry Heil із піснею Teresa&Maria. Організатори конкурсу вже оголосили послідовність виступів учасників у цьогорічному фіналі, йдеться на офіційному сайті «Євробачення-2024»

Згідно з опублікованою таблицею, українки виступлять другими. Першою на сцену вийде представниця Швеції. Загалом же у фіналі «Євробачення-2024» виступлять конкурсанти із 26 країн.

EBU

Зазначимо, що за результатами першого півфіналу до фіналу крім українок дійшли конкурсанти із Сербії, Португалії, Словенії, Фінляндії, Литви, Кіпру, Хорватії, Ірландії та Люксембургу. Водночас за результати другого – представники Австрії, Вірменії, Греції, Грузії, Естонії, Ізраїлю, Латвії, Норвегії, Нідерландів та Швейцарії.

Участь у фіналі візьмуть також країни-засновниці конкурсу, які потрапляють до нього автоматично: це  Франція, Німеччина, Велика Британія, Італія та Іспанія.

Нагадаємо, другий півфінал цьогорічного «Євробачення» ознаменувався протестами. Перед його початком тисячі пропалестинських протестувальників зібралися у Мальме, вимагаючи заборонити Ізраїлю брати участь у пісенному конкурсі. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *