ЗСУ збили Ту-22 — Олександр Коваленко прокоментував успіх захисників — новини Україна

У Росії пілоти Ту-22 на вагу золота. Це закрита каста, їх мало — експерт

© Олександр Коваленко/Facebook Коваленко також висміяв версію росіян про те, що причиною авіатрощі стала технічна несправність. 

Сьогодні ЗСУ вперше ліквідували дві ракети Х-22, а також збили стратегічний бомбардувальник Ту-22М3. Російська сторона стверджує, що причиною авіатрощі стала “технічна несправність”. Цю версію на своєму Tg-каналі висміяв військово-політичний оглядач Олександр Коваленко, звернувши увагу на відео падіння борта, на якому видно пожежу двигуна. 

“Найімовірніше, птах у двигун потрапив. Ну, видно ж, що двигун горить…! Точно якийсь баклан чи чайка залітали. Причому, як експерт, смію заявити, що залітали парно, але першим був баклан”, — іронічно коментує версію росіян Коваленко, вітаючи ЗСУ з почином. 

Експерт зауважив, що у Росії пілоти такий повітряних суден — на вагу золота. Ця “каста” є закритою та нечисленною. 

“А тому втрата навіть одного такого члена екіпажу — це болюча і часом непоправна втрата, оскільки підготовка такого екіпажу часом коштує як сам літак”, — підкреслив експерт.

Нагадаємо, 19 квітня ЗСУ вперше від початку повномасштабного вторгнення Росії збили ворожий стратегічний бомбардувальник Ту-22М3, помстившись за удари по мирних містах України. Реалізувати вендету Повітряним силам вдалося у співпраці з розвідкою та з допомогою установки С-200. Борт було уражено за 300 кілометрів від України. Наразі відомо про ліквідацію одного з чотирьох членів екіпажу, ще одного шукають, а двох інших було шпиталізовано. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *