ЗСУ атакували Коммуну росіян — які завдання виконувало судно — новини Україна

© Плетенчук Дмитро/facebook На борту воно мало все необхідне обладнання, в тому числі підводні дрони. 

Речник Військово-морський сил ЗСУ Дмитро Плетенчук наголосив, що рятувальний корабель “Коммуна”, який атакували захисники, був унікальним. Під час телемарафону він розповів, що, попри вік, судно виконувало свої завдання до останнього, маючи на борту необхідне обладнання, в тому числі підводні дрони. Їх окупанти використовували для пошуку деяких елементів на місці утоплення крейсера “Москва”. 

Плетенчук додав, що останнє завдання “Коммуни” — прикриття бойових кораблів у гавані Криму. Це нова тактика росіян — ховати одні судна за іншими.

Після ударів по флоту росіяни залишають в акваторії Чорного моря лише другорядні кораблі. Основні свої активи вони перегнали у Новоросійськ. 

“У Криму залишаються на ремонті великі десантні кораблі, судна забезпечення, мінні тральники, все те, чим РФ готова пожертвувати, аби зберігти свій бойовий функціонал”, — зазначив Плетенчук.

Нагадаємо, Росія розвиває інфраструктуру своєї морської військової бази в Новоросійську, оскільки перебування кораблів у Севастополі стало надто небезпечним. У Лондоні це назвали найкращим способом для РФ захистити свої судна від атак ЗСУ. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *