Знищені переправи на Чонгарі та Генічеську мали значно більший вплив на пересування російських військ – британська розвідка

Понтонні переправи не панацея: росіяни мають проблеми із логістикою на півдні - британська розвідка

© Чп / Севастополь / Telegram Особливо вини зараз залежні від шляху через Армянськ. 

Використання росіянами понтонних переправ на пунктах пропуску “Чонгар” та “Генічеськ” на кордоні між півднем України та окупованим Кримом створює для них додаткові перешкоди в логістиці, вважають аналітики управління розвідки Міністерства оборони Великої Британії. 

Станом на середину серпня обидва стаціонарні мости, які зазнали пошкоджень від українських ударів на початку місяця, залишаються пошкодженими.

“Понтонні мости навряд чи зможуть повністю витримати потік важкої техніки, що перевозить боєприпаси та озброєння на фронт”, – зауважують експерти.

Вони додають, що зараз російські війська частково залежать від довгого шляху через Армянськ на півночі Криму, що створює додаткові труднощі для російської логістичної мережі на півдні.

Нагадаємо, у ніч на 22 червня вперше було завдано кількох ударів по мосту в Чонгарі. Пізніше війська РФ звели понтонну переправу там. Начальник Головного оперативного управління ГШ ЗСУ Олексій Громов розповів, що тоді по мостах у Чонгарі було здійснено удар за допомогою ракет Storm Shadow.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *