Зеленський зібрав ставку – Обговорювали ситуацію на фронті, перевірку ТЦК та зерновий коридор

Безпека портів, ситуація на фронті та перевірка роботи ТЦК: Зеленський зібрав Ставку

© https://www.president.gov.ua/ Глава держави розповів про деталі засідання.

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ставки верховного головнокомандувача, у межах якої, зокрема, обговорили поточну ситуацію на фронті та продовження роботи “зернового коридору”. Про це український лідер повідомив у своєму Telegram.  

“Продовжуємо системну роботу із захисту наших портів та інфраструктури зернової ініціативи. Розуміємо ризики, загрози, перспективи. Доповіді командувача ВМС Неїжпапи та віце-прем’єра Кубракова”, – зазначив Зеленський.

Глава держави доручив Головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному, командувачу ВМС Олексію Неїжпапі та міністру розвитку громад, територій та інфраструктури Олександру Кубракову підготувати комплекс дій для продовження роботи “зернового коридору”. Також МЗС має напрацювати аналогічні дипломатичні кроки.

Звіти про ситуацію на фронті представили Залужний, командувач Сухопутних військ Олександр Сирський та командувач оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” Олександр Тарнавський.

“Глибока аналітична доповідь усіх наших розвідок щодо задумів противника на коротку й тривалу перспективу. Також – постачання, логістика, виробництво. Міністр Резніков, командувач Гуляк, міністр Камишін”, – йдеться у дописі.

Глава держави відзвітував, що ситуацію на північному кордоні тримають під пильним контролем, слідкують за діяльністю найманців ПВК “Вагнера” у Білорусі. Заслухали доповіді ГУР МО, СЗР, ДПСУ.

Також триває комплексна перевірка роботи ТЦК – військкоматів. На Ставці було заслухано проміжний звіт, до кінця місяця очікуються результати інспекції.

Напередодні Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний у межах телефонної розмову з головою Об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі розповів про контрнаступ українських Сил оборони.

 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *