Зеленський вимагає посилити захист одеського порту – Новини Одеси

Російські терористи свідомо цілили в інфраструктуру зернової угоди – Зеленський

© https://www.president.gov.ua/ Президент доручив посилити захист Одеси.

Друга поспіль російська ракетна атака на Одесу вказує на свідоме бажання РФ знищити інфраструктуру порту, через який відбувалась реалізація зернової угоди, заявив президент України Володимир Зеленський, коментуючи наслідки нічного російського терору.

«Російські терористи абсолютно свідомо цілили в інфраструктуру зернової угоди, і кожна російська ракета – це удар не лише по Україні, а й по всіх у світі, хто прагне нормального й безпечного життя», – зазначив він.

Президент додав, що доручив військовим посилити захист людей і портової інфраструктури, а Міністерству закордонних справ  – активізувати контакти з партнерами для збільшення тиску на Росію. У тому числі для продовження нормального експорту українського зерна.

За даними повітряних сил, під час нічної атаки на Україну в ніч на 19 липня російські нападники атакували об’єкти критичної інфраструктури та військові об’єкти 63-ма крилатими ракетами повітряного, наземного та морського базування, а також ударними БпЛА типу «Shahed-136/131». Силам протиповітряної оборони вдалось ліквідувати 37 цілей. 

Під час нічної атаки по Одесі російські ракети влучили у зерновий і олійний термінал, пошкодили резервуари та обладнання для завантаження, спровокували пожежі на складах із тютюном та феєрверками. Також постраждали розташовані неподалік житлові будинки – за допомогою до медиків звернулись дев’ять людей. Також відомо про постраждалих на пошкоджених об’єктах.

Related video

Відомо також про пошкодження в Житомирській та Херсонській областях.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *