Закінчуються ув’язнені в РФ – росіяни почали вербувати на війну обвинувачених і підозрюваних

У Росії почали вербувати на війну обвинувачених і підозрюваних через брак в'язнів – ЦНС

© Pexels Їм обіцяють припинення кримінальної справи.

Через зменшення у тюрмах кількості в’язнів, у Росії почали вербувати на війну проти України обвинувачених і підозрюваних. Про це повідомляє Центр національного спротиву.

У ЦНС розповіли, що керівництво Слідчого комітету Росії та Міністерство оборони запустило нову схему наповнення армії окупантів. Тепер обвинуваченим і підозрюваним в обмін на підписання контракту обіцяють припинення кримінальної справи.

Також поліцаї РФ пропонують поїхати на війну і людям, які перебувають під адміністративним наглядом. Вони мають звітувати перед керівництвом за кількістю пропозицій і підписаних контрактів.

Така схема вже працює у всіх регіонах Росії та на тимчасово окупованих територіях України. Саме українці, за даними Центру нацспротиву, стають першими жертвами такого нововведення. 

Раніше повідомлялося, що російські загарбники посилювали перевірку на блокпостах на тимчасово окупованих територіях України. Зокрема, окупанти ретельно перевіряли особисті речі й документи мирного населення півдня для пошуку людей з проукраїнськими позиціями. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *