Росія встановила під Керченським мостом ПЗРК – ЦЖР

Росія зводить у підніжжя Керченського мосту пірси – ЦЖР

© Атеш Окупанти посилюють захист переправи.

Росіяни впродовж кількох місяців облаштовують бонові загородження з затоплених барж уздовж Керченської переправи. журналісти проаналізували дані знімків супутника Sentinel-2, на яких видно вже другу лінію загороджень і конструкцій, схожих на пірси. Нині ця лінія нараховує 21 баржу.

Зазначається, що Росія уздовж двох берегів острова Тузли будує причали, яких вже п’ять, найдовший 190 метрів. Ці роботи розпочались 7 травня і досі тривають, наголошує ЦЖР.

Центр журналістських розслідувань

На мосту та поблизу нього окупанти розташували системи ППО, для захисту від морських дронів, виявили також “гніздо” російської ПЗРК.

«Постійне спостереження дає правильне розуміння ситуації та дозволить використовувати знайдені вразливі місця в ешелонованій системі ППО. Виявлена ​​система ПЗРК незабаром стане наступною метою високоточних українських ракет», – йдеться у повідомленні руху АТЕШ

Раніше повідомлялося про те, що Росія припинила використовувати Керченський міст в якості логістичного маршруту. 17 липня 2023 року Україна атакувала міст за допомогою безпілотників і підірвала ділянку дороги та залізничне полотно.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *