Thales створить в Україні спільне підприємство – для співпраці у сфері РЕБ, ППО, радарів та БПЛА

Французький виробник зброї створить в Україні спільне підприємство для постачання систем РЕБ та ППО

© EPA-EFE/YOAN VALAT Також Thales розроблятиме новий безпілотник спільно з українською FRDM

Французька компанія Thales, в якої Міноборони України нещодавно замовило радарну систему Control Master 200, оголосила про підписання трьох угод з українськими підприємствами щодо виробництва та постачання озброєнь для Сил Оборони України. Підписання угод відбулося на виставці Eurosatory під егідою Міністерства збройних сил Франції та Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України, йдеться у повідомленні Thales.

Перша угода оголошує про намір Thales створити спільне підприємство в Україні, яке «сприятиме постачанню та експлуатації обладнання для портфеля оборонних систем» Thales, включаючи засоби радіоелектронної боротьби, а також обладнання тактичного зв’язку, системи протиповітряної оборони та радари.

Друга угода стосується засобів радіоелектронної боротьби, в рамках якої Thales «забезпечить широке технічне обслуговування, випробування і спеціалізовану підготовку». Ця угода спрямована на розвиток потенціалу України з технічного обслуговування, що дозволить скоротити цикли ремонту і обслуговування.

Третю угоду Thales підписала з українською компанією FRDM. Вона оголошує про намір Thales «спільно з FRDM розробити і виготовити безпілотний літальний апарат, здатний перевозити і випускати боєприпаси».

«Thales є давнім партнером Збройних Сил України, з яким ми співпрацюємо вже понад 10 років, спочатку в галузі радіоелектронної боротьби, а потім розширивши її до широкого спектру програм. У короткостроковій перспективі ці угоди ще більше зміцнюють підтримку Thales у забезпеченні боєготовності Збройних Сил України. У перспективі вони також демонструють наше прагнення, через співпрацю з провідними українськими гравцями і постачальниками, закріпитися в Україні на довгострокову перспективу і зміцнити місцеву оборонну промисловість країни», – заявив старший виконавчий віце-президент Thales  з міжнародного розвитку Паскаль Сурісс.

Нагадаємо, угода про співпрацю «Укроборонпрому» й Thales International SAS була підписана ще у лютому 2022 року, до повномасштабного вторгнення Росії в Україну. 

У квітні цього року Thales заявила, що подвоїть виробництво радарів повітряного спостереження Ground Master, які призначені для виявлення повітряних загроз та ідентифікації реактивних винищувачів, ракет і гелікоптерів.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *