Загрози Росії цивільним судам – у МЗС заявили, що спочатку підозрілі кораблі доглядатимуть

У Росії заявили, що не будуть одразу топити цивільні кораблі в Чорному морі

© depositphotos/tsuguliev Спочатку «підозрілі» судна оглядатимуть, заявляють у МЗС

У Росії уточнили заяву свого міноборони про те, що з 20 липня «розцінюватимуть усі судна, які переміщуються в акваторії Чорного моря до українських портів як потенційних перевізників товарів військового призначення». У російському МЗС заявляють, що ці «підозрілі» судна спочатку доглядатимуть.

«Мається на увазі, ми повинні переконатися, що судно йде з чимось поганим, це означає запит, огляд при необхідності, щоб переконатися, так це чи не так», – заявив 21 липня на брифінгу в Москві заступник голови МЗС РФ Сєргєй Вєршинін, повідомляє російське пропагандистське агентство «Интерфакс».

Нагадаємо, що міноборони РФ 19 липня заявило, що країни, під чиїми прапорами судна йтимуть у морські порти України, «вважатимуться залученими до українського конфлікту на стороні київського режиму».

У відповідь на ці погрози Міноборони України заявило 20 липня, що може розглядати всі кораблі, які прямують до російських та окупованих Росією українських портів, як «законні цілі».

Нагадаємо, що колишній заступник генерального прокурора Гюндуз Мамедов у коментарі ZN.UA заявив, що погрози Росії порушують низку міжнародних норм, а морські блокади можуть бути санкціоновані лише Радою Безпеки ООН.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *