Загострення ситуації на фронті – війська РФ просунулися біля Бердичів, Семенівки та Новомихайлівки

На фронті загострилась ситуація, на деяких напрямках війська РФ мають тактичні успіхи – Сирський

© Олександр Сирський / Telegram Сили оборони змушені були відійти західніше Бердичів, Семенівки та Новомихайлівки.

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський заявив про загострення ситуації на фронті. Російські війська сконцентрували свої атаки на декількох напрямках, створивши значну перевагу в чисельності військ та техніки, йдеться у повідомленні головнокомандувача у Facebook. 

Зазначається, що окупанти активно атакують по всій лінії фронту, подекуди мають тактичні успіхи. “Відбувається динамічна зміна обстановки, окремі позиції переходять “з рук в руки” кілька разів протягом доби, що породжує неоднозначне розуміння ситуації”, – розповів Сирський.

Зокрема на Луганщині росіяни сконцентрували свої атаки на куп’янському напрямку. Там Окупанти мали частковий успіх під час наступу на села Стельмахівка та Берестове, але були зупинені. 

На сіверському напрямку ведеться наступ противника неподалік Білогорівки та Роздолівки. Росіяни намагаються прорватися і блокувати Сіверськ. Це могло б створити можливості для продовження наступу на Слов’янськ. На цьому напрямку зупинене просування ворога.

Найбільш складна ситуація на покровському та курахівському напрямках. Тут відбуваються запеклі бої. Задіявши до чотирьох бригад російські війська намагаються просунутися західніше від Авдіївки та Мар’їнки та пробитись до Покровська та Курахового. 

“Підрозділи Сил оборони України, зберігаючи життя та здоров’я наших захисників, перемістились на нові рубежі західніше Бердичів, Семенівки та Новомихайлівки”, – поінформував Сирський та додав, що тут окупанти мають “певні тактичні успіхи, але оперативної переваги отримати не змогли”. 

На цих напрямках для посилення оборони було проведено заміну підрозділів, що зазнали втрат. На “гарячі” напрямки було переміщено бригади, які відновили боєздатність.

У Запорізькій та Херсонській областях окупанти намагалися наступати, але не мали успіхів на жодному з напрямків. Більше того, на херсонському напрямку Сили оборони мають успіхи в районі Велетенського. Тут було встановлено контроль над островом Нестрига.

Водночас Сили оборони фіксують збільшення кількості та перегрупування військ противника на харківському напрямку. На ділянках, де є найбільша загроза наступу РФ, українські війська посилено артилерійськими та танковими підрозділами.

Раніше повідомлялося, що вчора, 27 квітня, на куп’янському напрямку росіяни прорвали українську оборону в районі Кислівки, що на Харківщині, та повністю захопили це село.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *