Українські дрони вдарили по НПЗ в Краснодарському краї РФ – цьому допомогли маріупольські партизани

Вдалому ураженню НПЗ в Краснодарському краї посприяли партизани з групи маріупольського спротиву – Андрющенко

© Петро Андрющенко, радник мера Маріуполя/Telegram Радник мера Маріуполя розповів, як саме партизани допомогли вдало атакувати нафтопереробний завод.

Ураженню дронами Слов’янського нафтопереробного заводу в Краснодарському краї РФ посприяли маріупольські партизани, повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко. Зокрема, вони надали інформацію про захист цього НПЗ.

«Ну, вже можна хизуватись знов. Слав’янський НПЗ вражено за активної участі Групи «Ї» Маріупольського Спротиву. В середині березня #НашіОчіВсюди  повідомили, що в Слав’янському НПЗ почали встановлювати захисні сітки. Фото та опис конструкції сіток з місця дозволив зробити так, щоб для наших дронів воно було «до дупи», – написав Андрющенко у Telegram. 

Також партизани передали інформацію, що уже в квітні росіяни встановили поруч із резервуарами мобільні РЕБ типу «Гроза-С».

«Результат – сьогодні по всіх новинах. Отже, до двох А-50 у ворожому тилу додається НПЗ», – зазначив Андрющенко.

За даними ЗМІ,  у ніч на 27 квітня у місті Слов’янськ-на-Кубані Краснодарського краю Росії пролунала серія вибухів. Безпілотники СБУ атакували в Краснодарському краї ректифікаційні та атмосферні колони Слов’янського та Ільського нафтопереробних заводів, а також військовий аеродром «Кущевськ».

Слов’янський НПЗ, який виробляє авіаційний гас, бензин, вакуумний газойль і мазут. Він входить до п’яти найбільших компаній регіону з нафтопереробки. Його річний об’єм складає від 3 до 5 млн тонн нафти. Виторг НПЗ у 2022 році склав 1,75 млрд доларів, із яких чистий прибуток був на рівні 130 млн доларів.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *