Українські атаки Чорноморського флоту РФ – Бен Воллес назвав це логічним розвитком подій

Бен Воллес вважає логічним те, що Україна атакує російський флот у Чорному морі

© Anadolu Agency За словами ексглави Міноборони, це є цілком виправданим, бо росіяни активно використовують його під час війни.

Колишній очільник британського Міноборони Бен Воллес заявив, що атаки Чорноморського флоту Росії з боку ЗСУ є цілком закономірним розвитком подій. Про це він написав у своєму Twitter.

“Росія не може використовувати свій Чорноморський флот для завдання ударів по цивільному населенню та цивільній інфраструктурі в Україні й не очікувати, що Україна не нападатиме на ці активи, що здійснюють воєнні злочини”, – написав колишній міністр оборони.

Нагадаємо, міністр оборони Британії Бен Воллес після чотирьох років роботи на цій посаді пішов у відставку. Трохи пізніше новим главою відомства призначили кольшнього голову Міністерства енергетики країни Гранта Шеппса. Для політика нова посада стала п’ятою у британському уряді за останній рік. Раніше він устиг попрацювати міністром транспорту, міністром внутрішніх справ, держсекретарем із питань бізнесу, енергетики та промислової стратегії та міністром енергетики.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *