Україна та Росія б’ють в глибокий тил один одного – чому це новий етап війни

Україна та Росія почали наземну битву із нанесення ударів в тил – британська розвідка

© Скриншот из видео Цього тижня обидві країни завдали ударів вглиб територій один одного.

Цього тижня і Росія, і Україна зазнали надзвичайно інтенсивних атак в глибокому тилу. Зокрема були повідомлення про вибухи на російських логістичних об’єктах, авіабазах і командних пунктах у Криму, Краснодарському краї та поблизу Москви.

Як зазначають в Міністерстві оборони Великої Британії,  ймовірно, що Чорноморський флот Росії знову став об’єктом серйозних нападів. Однак більше занепокоєння в Росії викликають вибухи на аеродромі Чкаловський, що поблизу Москви.

«Це особливе місце, оскільки там розміщуються спеціалізовані військові літаки, а також VIP-транспорт для російських лідерів», – вказують причину британські аналітики.

Зокрема, важливим є повідомлення про пошкодження літака спеціального призначення радіоелектронної розвідки та РЕБ. Британська розвідка зазначає, що точний варіант пошкодження незрозумілий, але ці повітряні судна виконують місії, які включають збір радіоелектронної розвідки.

«Протягом останнього тижня Росія неодноразово завдавала дальніх ударів по цілях по всій території України. Така незвична інтенсивність, ймовірно, частково є відповіддю на інциденти в Росії та Криму. Оскільки наземна битва є відносно статичною, кожна сторона прагне отримати перевагу, завдаючи ударів у стратегічну глибину противника», – припускають у британській розвідці.

Зазначимо, що в ніч на 21 вересня Служба безпеки України та Військово-морські сили ЗСУ вдарили по військовому аеродрому “Саки” у Криму, де  знаходилось щонайменше 12 російських літаків Су-24 та Су-30, а також ПЗРК “Панцирь”.

Водночас 20 вересня ЗСУ нанесли удар по командному пункту Чорноморському флоту РФ біля селища Верхньосадове в окупованому Криму.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *