Україна отримала від Латвії комунікаційне обладнання для зв’язку на фронті

Латвія передала українській армії комунікаційне обладнання

© Міністерство оборони України / Facebook Це допоможе бригадам в налагодженні зв’язку на лінії фронту.

Латвія передала Збройним силам України обладнання для забезпечення зв’язком бригад на тактичному рівні. Комунікаційне обладнання орієнтовно на 100 тисяч євро було передано в рамках ініціативи ІТ-коаліції, повідомляє Міністерство оборони України в Telegram.

За словами заступниці міністра оборони з питань цифрових трансформацій, цифрового розвитку та цифровізації Катерина Черногоренко, Сили оборони завдяки партнерам продовжують закривати потреби підрозділів на місцях. 

“Нова партія обладнання від Латвії допоможе у налагодженні зв’язку на лінії фронту”, – сказала Черногоренко.

Зазначається, що перед цим Латвія передавала в рамках ІТ-коаліції ноутбуки. Це дозволить модернізувати процеси логістичного забезпечення та розгорнути системи на базі SAP.

Як зауважив міністр оборони Латвії Андріс Спрудс, військова підтримка України цьогоріч та в наступні два роки складе 0,25% ВВП. За його словами, окрім цього, українському війську буде передано безпілотники, артилерію, системи ППО та ніше озброєння.

Нагадаємо, Латвія планує надати Україні першу партію безпілотних літальних апаратів на один мільйон євро, а також внесе 10 мільйонів євро в рамках чеської ініціативи із закупівлі боєприпасів.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *