Ухилянти від мобілізації намагались перетнути кордон з Молдовою

11 друзів-ухилянтів намагались втекти до Молдови: прикордонники побачили їх у тепловізори

© Прикордонна служба Республіки Молдова Один з них був провідником для інших чоловіків.

Одинадцятьох українців затримано на кордоні з Молдовою під час незаконного його перетину, повідомляє прикордонна служба сусідньої з Україною країни.

Нелегалів відстежили за допомогою тепловізорів на напрямку Басарабська (Молдова) – Серпневе (Україна).

Один із чоловіків, кажуть молдовські правоохоронці, ймовірно, був гідом. Організатори, за попередніми даними, мали отримати від ухилянтів понад 40 тисяч євро.

«У рамках документування справи, за погодженням з прокуратурою Бессарабської області, одному з громадян України, 24-річному чоловікові, оголошено підозру у тому, що він був провідником своїх співвітчизників», — йдеться у повідомленні молдовської прикордонслужби.

Щодо дій кожного з затриманих розпочате розслідування, їх обіцяють притягнути до відповідальності.

Незаконне порушення державного кордону, за Кримінальним кодексом Республіки Молдова, тягне з собою кримінальну відповідальність.

У відомстві повідомили, що з метою встановлення всіх обставин та ліквідації злочинної групи, яка спеціалізувалась на організації нелегальної міграції з України до Молдови, прикордонники співпрацюють з українськими колегами.

Раніше повідомлялось, що в Одеській області голову військово-лікарської комісії Білгород-Дністровського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки разом з секретарями цієї комісії викрили на створенні схеми ухиляння від мобілізації.

Служба безпеки України регулярно блокує канали незаконного виїзду за кордон під час воєнного стану чоловіків призовного віку. Вартість такої “послуги” для них складає щонайменше $3 тисячі, а подекуди до $15.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *