У Сенаті республіканцям пояснять, чому їхнє бажання зупинити допомогу Україні є хибним

Республіканцям у Сенаті виправлятимуть «хибне уявлення» про допомогу США Україні

© Міністерство оборони США / Twitter 13 вересня у Сенаті виступатиме Генеральний інспектор Пентагону 

Лідер сенатської меншості Мітч Макконнелл повідомив, що 13 вересня на конференції республіканців у Сенаті виступить високопоставлений чиновник з Пентагону – щоб допомогти позбутися «хибних уявлень», на яких засновані аргументи проти допомоги США Україні, в тому числі заяви про відсутність нагляду за тим, як американські ресурси використовуються у війні проти Росії.

«Завтра мої колеги матимуть можливість дізнатися ще більше. На моє прохання Генеральний інспектор Пентагону, [представники] Державного департаменту та Агентства США з міжнародного розвитку приїдуть, щоб розповісти сенаторам-республіканцям про те, як державні органи здійснюють незалежний нагляд за наданням допомоги», – сказав Макконнелл 12 вересня, передає CNN.

За словами Макконнелла, «Україна – це не Ірак чи Афганістан. Це сучасна демократія, яка твердо прагне до інтеграції із Заходом». Також республіканець наголосив, що рівень корупції в Україні різко знизився під час війни.

«Завдяки зусиллям коаліції ми маємо безпрецедентне розуміння того, як майже 30 типів західних систем озброєнь і транспортних засобів використовуються Україною, часто аж до серійних номерів», – сказав Макконнелл, відкидаючи заяви про відсутність контролю за американським озброєнням в Україні.

Раніше New York Times пояснювала, що гроші на допомогу Україні, яку хоче зупинити чи зменшити частина республіканців, йде на користь їхнім виборцям та створює робочі місця. 

Нагадаємо, що у відповідь на зростаючий розкол у Республіканській партії щодо підтримки військових зусиль України, консервативна група політиків запустила інформаційну кампанію з бюджетом у 2 мільйони доларів, закликаючи республіканців у Конгресі продовжувати підтримувати українців.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *