Втрати Росії на війні 4 травня — у Великій Британії вважають, що вони стануть більшими — новини Україна

У Лондоні прогнозують збільшення кількості російських втрат у травні-червні

© twitter/Nugzar Metreveli РФ знову адаптувала своє військо для ведення тривалої війни на виснаження.

Середньодобова чисельність втрат російської армії вбитими та пораненими на війні проти України у квітні становила 899 окупантів, наголошують у Міноборони Британії. Там припускають, що протягом найближчих двох місяців вона буде рости, зважаючи на відновлення цілеспрямованих наступальних операцій на сході України.

“Це станеться після невеликого зниження темпів операцій в останні два місяці після падіння Авдіївки”, — нагадують у розвідці, додаючи, що наразі загальна кількість втрат окупантів становить 465 000 осіб.

Попри таку велику цифру, РФ знову адаптувала своє військо для ведення тривалої війни на виснаження. В такому протистоянні кількість переважає над якістю.

“Ця залежність від кількості майже напевно збережеться впродовж усієї війни в Україні і матиме довгострокові наслідки для майбутньої російської армії”, — підсумовують у розвідці.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Франції Стефан Сежурне заявив, що РФ на війні проти України втратила 500 тисяч солдатів, з яких 150 тисяч — вбитими. Він назвав це військовим провалом Москви. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *