Вступ України до НАТО – Зеленський заявив, що наша держава потребує запрошення до Альянсу

Україна заслуговує на запрошення вступити в НАТО – Зеленський

© https://www.president.gov.ua/ “Альянс не повинен боятися власного існування, власних правил”.

Президент України Володимир Зеленський під час спільної пресконференції з президентом Литви Гітанасом Науседою закликав союзників запросити нашу державу до НАТО, адже він не бачить іншої альтернативи. Про це повідомляє офіційний сайт офісу президента.

“Альянс не повинен боятися власного існування, власних правил. Україна вважає історично правильним, що регіон Балтійського моря нарешті здобув історичний шанс на надійну безпеку після вступу Фінляндії та Швеції в НАТО. Такої ж безпеки потребує й регіон Чорного моря”, – зазначив Зеленський.

Як демократична нація, що захищає наші спільні цінності Альянсу, каже глава держави, Україна заслуговує на запрошення вступити в НАТО.  

“Ми вдячні зараз кожній державі за двосторонні безпекові угоди, які підтримують нас на час до вступу в НАТО. Сьогодні ми підписали вже дев’яту таку угоду з Латвією. І я запрошую всіх лідерів Тримор’я до укладення таких угод з Україною. І маємо працювати над стратегічними завданнями. Путін хоче знищити Україну та свободу всіх націй нашого регіону. І він не бачить жодних альтернатив. Так само ми не повинні шукати альтернатив нашій безпеці – Україна потребує запрошення в НАТО. Це реально вже цього року”, – сказав український лідер.

Він також додав, що “без української, сили не буде повноцінною сила всієї Європи, а разом з нами, поступово інтегруючись, ми справді зможемо убезпечити одне одного від російського реваншизму”.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський, перебуваючи з візитом у Литві, заявив, що без допомоги партнерів Україна продовжить втрачати людей та території. Глава держави наголосив, що “критично важливо”, щоб партнери виконували те, що вони пообіцяли.

 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *