Владімір Путін хоче перетворити Україну на Бучу — Олександр Литвиненко прокоментував мету росіян — новини Україна

Росія хоче перетворити Україну на суцільну Бучу. Тому ЗСУ борються не за Крим та Донбас, а для виживання країни — Литвиненко

Меморіал загиблим від рук росіян, місто Буча © EPA-EFE/OLEG PETRASYUK Він додав, що нову Україну сьогодні формують травми та катастрофи, спровоковані росіянами. 

Секретар РНБО Олександр Литвиненко вважає, що мета Росії — це не другий СРСР, а Буча в масштабах усієї України, що означає, що ЗСУ зараз борються не лише за Крим та Донбас. Тому важливо, аби нашій державі вистачило людських, матеріальних та фінансових ресурсів, щоб захистити себе. 

“Вони (ЗСУ – ред.) насамперед воюють за Київ, Дніпро, Запоріжжя, Вінницю, Львів. За те, щоб наші міста не перетворилися на Бахмут, Авдіївку чи Роботине, які стерті з лиця землі, – сказав він під час інтерв’ю “Інтерфаксу”, додаючи, що йдеться про виживання України. — І їхній (російський – ред.) прихід – це загибель сотень тисяч і страждання мільйонів. Йдеться про фізичне виживання”. 

Литвиненко також наголосив, що неможливо більше повернути ситуацію до 24 лютого 2022-го. Зараз Україна є іншою державою — з іншою економікою, досвідом та суспільством. 

“Страшна травма та катастрофа, яку завдали нам росіяни, гартують нову Україну. Так жити, як ми жили раніше, ми ніколи не будемо”, — підсумував він. 

Також Литвиненко розповів, що у сфері допомоги Україні на третьому році війни відбувається трансформація, пов’язана з тим, що світ змінює акценти. А причиною затримки допомоги від США була політична гра, наголосив він, додавши, що у 2021-му такі обсяги озброєння, які зараз отримує від партнерів Київ, здавалися б неможливим сценарієм. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *