Використання БпЛА на фронті 25 квітня — у якої армії більше безпілотників — новини Україна

3 ОШБр: Ударних дронів на фронті більше в України, а розвідувальних — у противника

© Міністерство цифрової трансформації За словами Мазевича, росіяни використовують нову технологію на своїх дронах — мобільний зв’язок. 

Командир батальйону безпілотників 3-ї окремої штурмової бригади Вадим Мазевич наголосив, що російські окупанти й далі тиснуть на позиції захисників на фронті, в тому числі з застосуванням дронів. Під час телемарафону він зауважив, що на напрямках, де працює його бригада, ситуація контрольована, — противника знищують. 

Військовий розповів, що зараз на фронті використовують прогресивні технології, в тому числі й у застосуванні БпЛА. Росіян це також стосується. 

“Ворог не стоїть на місці і використовує нові тактики в протидронних засобах. Сьогодні у росіян з’явилася велика кількість безпілотних засобів, бойових, особливо для ураження бойової сили, вони модернізують їх”, — заявив Мазевич. Прикладом нової технології на дронах окупантів є мобільний зв’язок.

Що ж стосується розвідувальних безпілотників, то в їх чисельності противник домінує. Тоді як ударних БпЛА більше в України. 

Нагадаємо, в одному з матеріалів Washington Post сказано, що дрони у небі України фактично паралізували лінію фронту — українські та російські військові більше не можуть пересуватися по полю бою, залишаючись непоміченими. Іноді в одній зоні може бути близько сотні дронів, але визначити, чиї вони, практично неможливо, розповідають журналісти. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *