Військові цілі Росії — експерт з Центру аналізу європейської політики у Вашингтоні вважає, що наступною метою Путіна може бути місто Покровськ

Покровськ може стати наступною ціллю Путіна — Newsweek

© Національна поліція Іншими цілями для московських військ також можуть бути міста Селидове або Часів Яр у Донецькій області.

Після виходу української армії з Авдіївки, російські війська можуть націлитися на Покровськ, головний логістичний центр української армії на сході Донецької області, заявила в інтерв’ю Newsweek Еліна Бекетова з Центру аналізу європейської політики у Вашингтоні.

“Потенційною майбутньою метою Росії може стати Покровськ, який розташований приблизно за 70 км на північний захід від окупованого Росією Донецька”, — сказала Еліна Бекетова.

Покровськ, довоєнне населення якого становило близько 60 000 осіб, знаходиться на перетині кількох залізниць та автомобільних доріг, що робить його важливим гравцем в українській логістиці. Хоча “поки що важко” передбачити, що росіяни оберуть своєю наступною ціллю після Авдіївки або де вони будуть перегруповуватися, іншими цілями для московських військ також можуть бути міста Селидове або Часів Яр у Донецькій області, вважає Бекетова.

Полковник морської піхоти США у відставці Марк Канчіан розповів Newsweek, що хоча Покровськ дійсно є великим логістичним центром, він знаходиться далеко від Авдіївки.

“Щоб дістатися до Покровська, росіянам доведеться просунутися в п’ять разів далі. Це більше території, ніж вони захопили з березня 2022 року”, — зазначив він.

Покровськ неодноразово ставав мішенню ракетних ударів відтоді, як президент Росії Владімір Путін розпочав повномасштабне вторгнення в Україну в лютому 2022 року. Зокрема, раніше стало відомо, що російські окупанти завдали масового удару по Покровському району. В результаті 11 людей загинуло, в тому числі п’ятеро дітей.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *