Війна в Україні – У ГУР заявили, що Росія розмістила близько 470 тисяч військових на окупованих територіях

У ГУР розповіли, скільки військових армії РФ знаходиться на окупованих українських територіях

© Міноборони Росії / Telegram “На сьогодні сухопутна частина ворожого угруповання, розташованого на території України, становить близько 470 тисяч військовослужбовців”.

Заступник начальника Головного управління розвідки України Міністерства оборони України генерал-майор Вадим Скібіцький заявив, що станом на зараз частина сухопутного угрупування армії РФ становить близько 470 тисяч військовослужбовців. Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

“Якщо говорити про те, що змінилося за цей час, – то це чисельність угруповання, розгорнутого на нашій території. Наразі сухопутний компонент, сухопутна частина угруповання, яка розташована на території України, становить близько 470 тисяч військовослужбовців. І це тільки сухопутний компонент, я не беру авіацію, не рахуємо сюди військово-морський флот, який теж залучається до проведення операцій, до завдання ударів”, – зазначив Скібіцький.

За його словами на окупованих територіях також з’явився новий компонент військ РФ – розгорнуто угруповання Росгвардії. Їх майже 33 тисячі військовослужбовців.

“Це ті люди, які забезпечують діяльність окупаційної влади, охорону стратегічних об’єктів і за необхідності можуть виконувати завдання оборони саме на тимчасово окупованих територіях”, – сказав генерал-майор.

Водночас додатково з’явилося угруповання так званого прикриття державного кордону РФ. Вони розгорнуті на території трьох областей Росії, які безпосередньо межують з Україною: Бєлгородська, Курська, Брянська (близько 30 тисяч військовослужбовців).

Він також додав, що це пов’язано зі страхом росіян, що “ми будемо більш активні, проводитимемо відповідні дії на території РФ”.

Раніше очільник ГУР МО Кирило Буданов заявляв, що Росія активізувалася у своїх намаганнях створити проблеми для українців та ЗСУ та спровокувати розбрат. Він пояснив, що для реалізації плану окупанти використовуватимуть дезінформаційні атаки та навіть намагатимуться ліквідувати відомих українців, в тому числі політиків, організувавши операції під хибним прапором.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *