Війна в Україні ‒ військовий розповів, як росіяни переймають досвід ЗСУ

© Freepik Окупанти не стоять на місці.

Російські війська розвивають і переймають в українських військових найкращі практики ведення бою, а потім застосовують їх проти ЗСУ.

Про це в етері “Ми – Україна” розповів командир взводу розвідки бригади швидкого реагування Національної гвардії “Рубіж” Максим Матвійчук. Як приклад, він згадав FPV-дрони, котрі використовують для знищення техніки та особового складу, а також “мавіки” для розвідки.

“Ми придумуємо нове, що діє на фронті, а противник починає вишукувати можливість його знищення та переманювання інформації для себе. У такі “кішки-мишки” ми граємо від початку АТО. І будемо грати надалі. І той, хто більше пристосований і вивчає нові технології, той і переможе в цій війні, – підкреслив військовий.

Обіцяний президентом мільйон дронів ще тільки-но почали виготовляти, а вже здається, що його геть недостатньо. Поки хтось шукає гроші та запускає виробництво «стандартних fpv-дронів, які можна збирати на кухні», на війні вже потрібні інші, технологічніші.

У статті «Якою війна буде завтра? Що необхідно зробити, аби не програти Росії» на ZN.UA Юрій Касьянов робить спробу систематизувати, проаналізувати та спрогнозувати розвиток дронів для завтрашньої війни.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *