Війна в Україні — Буданов заявив, що танки Т-14 та Т-90 ЗСУ також знищують

У Росії немає суперзброї. На війні горить все — Буданов

© Ялтинська Європейська Стратегія В тому числі й Т-14 та Т-90, якими росіяни лякали раніше. 

Очільник ГУР МО Кирило Буданов розповів, що на війні у російських військових немає техніки, яку можна було б назвати суперзброєю. Хоча окупанти й залякували цим раніше. 

“Ні, ми не бачили жодної з цих передбачуваних російських суперзброй. Т14, Т90 – горять. Все горить, Непереможної зброї тут (на війні – ред.) немає”, – розповів Буданов на полях “Ялтинської Європейської Стратегії”.

Т-14 “Армата” – це основний бойовий танк РФ наступного покоління. Він відрізняється від класичних зразків безекіпажною баштою і безліччю різних інновацій у сфері розвідки, управління вогнем і маскування. Щоправда, ще влітку видання Bіld писало, що на фронті цього танка ще жодного разу не бачили. 

Т-90 “Владімір”  — російський основний бойовий танк третього покоління, створений на початку 1990-х років. Вважається модернізацією Т-72Б. Індекс Т-90 був присвоєний машині за особистим розпорядженням президента РФ. 

Нагадаємо, очільник ГУР МО Кирило Буданов впевнений, що, попри вплив холоду та вологості, контрнаступ ЗСУ триватиме й взимку. Та, схоже, союзники в цьому сумніваються. Адже, приміром, голова Об’єднаного комітету начальників штабів США Марк Міллі вважає, що ця операція може тривати ще 30-45 днів, поки дозволяє погода.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *