Виготовлення ефективного ЗРК для захисту України цілком можливе, вважає посол України у США

Patriot може виготовлятися в Україні майже повністю: посол України в США

© MIM-104 Patriot/uk.wikipedia.org На цим працюють як в Україні, так і в США

Системи Patriot, які ефективно протидіють російським ракетним ударам можуть частково виготовлятися в Україні і збиратися як готовий продукт теж на території України. Практика передачі технологій для виготовлення в інші країни є і це необхідно робити, бо в цьому є потреба “Виробництво цих ракет здійснюється не тільки в США, і потужності можливо наростити. Над цим ми також працюємо”, – зазначає у коментарі “Європейській правді” посол України в США Оксана Маркарова.

Пані посол також уточнила, що під час двох візитів президента Зеленського до США у 2023 році це питання – локалізації виробництва Patriot – обговорювалось.

“Між візитами вже було два засідання бізнесів, українських і американських (бо Patriot – це декілька компаній, які виробляють різні частини комплексу). Тож ми активно працюємо над цим. Без того, щоб ми самі виробляли, як мінімум, значну частину складових, а як максимум – завершений продукт, не обійтися”, – коментує Оксана Маркарова.

У квітні 2024 року Президент України Володимир Зеленський заявив, що для того, щоб повністю закрити Україну від ракетних ударів Росії, потрібно 25 систем Patriot по 6-8 батарей в кожній.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *