Відключення світла в Україні влітку — в Укренерго розповіли, скільки вони можуть тривати — новини України

В

© Василь Артюшенко, ZN.UA Після цього ситуація покращиться через накопичення в системі великої кількості генерації та те, що погода буде теплою, а не спекотною. 

Член наглядової ради НЕК “Укренерго” та радник прем’єр-міністра Юрій Бойко заявив, що нинішні обмеження з електроенергією можуть тривати до серпня. Під час брифінгу в “Укрінформі” він наголосив, що незначне полегшення через низку різних факторів відбудеться у серпні-вересні. 

“Якщо говорити про обмеження, що розпочалися добу тому, то в цих умовах нам доведеться жити, за моїми оцінками, до серпня”, — сказав він. 

За словами Бойка, в кінці літа або на початку весни атомна генерація виходитиме з активної фази ремонтів. Тим часом в енергетичній системі ще буде велика кількість сонячної генерації, а на вулицях — тепло, а не спека. 

“Треба налаштуватися, що все літо ми будемо жити в умовах, накшталт тих, які добу тому почались”, — сказав Бойко, додаючи, що травневі обмеження могли б початися пізніше, якби погода була теплішою. 

Раніше “Укренерго” прогнозувало відключення при зростанні споживання електроенергії у вечірні години. Пік споживання прогнозують з 18:00 до 23:00, а аварійні відключення запроваджуватимуться у разі наближення до критичної межі. Це стосується як побуту, так і промисловості.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *