Вагнер у Білорусі – у Пентагоні вважають, що найманці знову інтегруються до армії Росії

У Пентагоні заявили, що «Вагнер» «реінтегрується до російської армії»

© Соцмережі У Білорусі найманці «консолідуються»

У Пентагоні вважають, що найманці воєнізованого угруповання «Вагнер», які переміщуються з Росії до Білорусі після короткочасного заколоту їхнього засновника Євгєнія Прігожина, насправді реінтегруються до російської армії. 

«З точки зору того, що ми бачимо в Білорусі, бачимо звіти про те, що сили «Вагнера» продовжують рухатися в цей регіон і продовжують, я думаю, консолідуватися там… Ми, безумовно, бачимо щось на кшталт реінтеграції сил «Вагнера» до російської армії», – заявила 20 липня заступник прессекретаря Пентагону Сабріна Сінгх, передає CNN. 

Нагадаємо, за даними моніторингової групи «Беларускі Гаюн», до Білорусі прибули вже дев’ять автомобільних колон «вагнерівців». 19 липня засновник ПВК «Вагнер» Прігожин звернувся до своїх найманців у Білорусі, назвавши «ганьбою» те, що відбувається на фронті в Україні та заявив, що тепер «вагнерівці» займатимуться підготовкою білоруської армії та зроблять з неї «другу армію світу».

За словами Прігожина «вагнерівці» переїхали до Білорусі «на деякий час» перед тим, як відправитися в Африку. При цьому він допускає їхнє повернення на російську війну проти України.

Але при цьому аналітики Інституту вивчення війни (ISW) вважають, що ПВК «Вагнер» продовжує підготовку до встановлення постійної присутності в Білорусі.

Related video

Чого чекати від російських найманців у Білорусі читайте у статті Володимира Кравченка «Вагнер» вже у Білорусі: хто у більшій небезпеці?» на ZN.UA.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *