В уряді Великої Британії відповіли на заяви щодо мирної угоди між Україною та Росією

У британському уряді заперечують, що заохочували Трампа мирною угодою між Росією та Україною

© EPA-EFE/NEIL HALL «Путін повинен зазнати поразки», заявили в Уряді Великої Британії

Уряд Великої Британії наполягає на тому, що міністр закордонних справ Девід Кемерон, під час зустрічі з колишнім президентом США Дональдом Трампом у його маєтку Мар-а-Лаго у квітні, нібито переконував можливого переможця американських президентських виборів у тому, що виділення Конгресом США допомоги Україні надасть йому «найкращі можливі умови», щоб спробувати укласти угоду між Україною та Росією.

Про це повідомила The Sunday Times із посиланням на «високопоставлене джерело», що викликало запитання до британського уряду, оскільки Кемерон публічно заявляв, що «мир досягається силою, а не умиротворенням і слабкістю», повідомляє POLITICO. 

«Я не визнаю ці повідомлення… наша позиція не змінилася. Путін повинен зазнати поразки. Зараз, більш ніж будь-коли в цьому конфлікті, дуже важливо, щоб Путін отримав дуже чіткий сигнал, що ми будемо підтримувати Україну стільки, скільки буде необхідно», – заявила речниця британського уряду 13 травня. 

Нагадаємо, під час візиту до Мар-а-Лаго на початку квітня міністр закордонних справ Великої Британії закликав Трампа визнати зацікавленість США в тому, щоб не заохочувати Путіна до захоплення територій. Тоді The Guardian повідомляла, що Кемерон не зміг переконати Трампа. 

Раніше Кемерон заявив, що Захід не засвоїв урок російського вторгнення в Україну й що авторитарні супротивники лише активізуються, якщо Захід проявить нерішучість або обережність. Він закликав Захід бути жорсткішим і наполегливішим. До цього дипломат зробив заяву, що Україна може використовувати британську зброю для нанесення ударів по території Росії, на що у МЗС РФ заявили, що Росія буде бити у відповідь по військових об’єктах Великої Британії. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *