Техніка для ЗСУ – Сили ТРО отримали британські бронетранспортери FV432 від благодійників

Благодійники передали Силам ТрО британські бронетранспортери

© Military Media Center Техніка призначена для перевезення військових на полі бою. Її можна використати навіть як «швидку».

Сили територіальної оборони ЗСУ отримали від Світового Конґресу Українців передали британські бронетранспортери FV432 і відновлені для фронту вантажівки та броньовані тягачі.

Передані благодійниками бронетранспортери додатково обладнають приладами нічного бачення від українського виробника, зазначили у Military Media Center.

За словами командувача Сил ТРО генерал-майора Ігоря Танцюри, від СКУ вже отримали сорок машин, а також медичне майно, різноманітну форму одягу, взуття, електростанції, бронетехніку. Останню будуть використовувати для транспортування особового складу до переднього краю, щоб військові були захищені.

За словами президента Світового Конґресу Українців Павла Ґрода була створена платформа Unite With Ukraine, щоб збирати кошти і закуповувати потрібне обладнання для наших захисників:

«Нині СКУ закриває нову потребу у розвідувальних дронах і броньованій техніці. І ми дуже вдячні всім нашим донорам. У більш ніж 60 країнах світу українці та друзі України жертвують, щоб підсилити ЗСУ. Ми будемо й надалі це робити», – наголосив він.

Зазначимо, гусеничний бронетранспортер FV432 призначений для перевезення особового складу на полі бою. Він має герметизований броньовий корпус, який забезпечує захист від куль і осколків артилерійських снарядів. Екіпаж машини складається з двох людей. Попри невеликі габарити, у бронетранспортері передбачено 10 десантних місць. На додачу FV432 можна використовувати як командирську машину, швидку допомогу, вантажний транспортер та машину зв’язку.

Нагадаємо, концерн «Укроборонпром» і німецька компанія Rheinmetall розпочнуть спільне виробництво бронетехніки, зокрема транспортерів Fuchs.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *