Список російських командирів та пілотів, які проводять атаки на Україну – ГУР викрило особисті дані

ГУР ідентифікувала російських військових, які планують та проводять ракетні атаки на Україну

російські бомбардувальники Ту-95 © EPA / SERGEI ILNITSKY Двоє із них уже ліквідовані разом з літаком.  

Аналітики Головного управління розвідки Міністерства оборони України ідентифікували особовий склад керінвицтва військової частини  військово-повітряних сил військово-космічних сил Збройних сил Російської Федерації 06987, яка базується на аеродромі «Енґельс» у Саратовській області РФ та причетна  до ракетних ударів по цивільній інфраструктурі України. Мова де про командування підрозділів 22-ї важкої бомбардувальної авіаційної дивізії командування дальньої авіації .

В ГУР вказують, що до складу 22 вбад входять 121-й та 52-й важкі бомбардувальні авіаційні полки:

  • 121 вбап – в/ч 85927, аеродром базування «Енґельс» Саратовської області, стратегічні бомбардувальники Ту-95МС та Ту-160;
  • 52 вбап – в/ч 33310, аеродром базування «Шайковка» Калузької області, дальні бомбардувальники Ту-22М3.

Керівництво цих дивізій безпосередньо причетне до планування, організації та проведення обстрілів України крилатими ракетами повітряного базування Х-22/Х-32 та Х-101/Х-555/Х-55 з літаків Ту-22М3, Ту-95МС та Ту-160.

«Саме ці льотчики є відповідальними за численні жертви і руйнування в Україні внаслідок злочинного ракетного терору, який вони проводять з території РФ, – вказали у розвідці України.

Зокрема, серед ідентифікованих і двоє пілотів із стратегічного бомбардувальника Ту-22М3 зі складу 22-ї вбад, який 19 квітня було знищено Повітряними силами ЗСУ під час ракетної атаки Росії на Україну – Кононов Андрій Юрійович, помічник командира літака Ту-22М3 та Грушанін Андрій Олександрович, штурман-оператор авіаційного загону.

Українські розвідники 6 травня за допомогою водних безпілотників Magura V5 знищили в тимчасово окупованому Криму російський патрульний катер проєкту 12150 “Манґуст”. Його вартість становить близько трьох млн доларів – супутникові знімки наслідків удару.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *