Снаряди для Patriot Україна отримає – Зеленський пообіцяв, що пауз у поставках не буде

Додаткові ракети для Patriot Україна отримуватиме без пауз – Зеленський

© Getty Images Президент зустрівся у Києві з генсеком НАТО.

Україна отримуватиме додаткові ракети для систем Patriot без пауз, заявив президент Володимир Зеленський під час спільної з генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом пресконференції в Києві. Однак, щодо безпосередньо додаткових систем Patriot поки немає такої конкретики.

«Щодо додаткових пакетів та кількості ракет до Patriot, тут є в нас очікуваний позитив. Я думаю, ми отримуватимемо їх. Після скликання нашої ради (Рада Україна-НАТО – ред.) ми отримали відповідь, що в цьому процесі не буде пауз», – зазначив Зеленський.

Що стосується отримання додаткових систем Patriot, то в цьому питанні за словами Зеленського, поки ще немає «потужної конкретики», якої Україна очікує від партнерів. Але над цим питанням працюють.

«Є перші кроки. Сьогодні ми обговорювали з генсеком НАТО, де ми бачимо додаткові системи Patriot. З нашого боку ми працюємо аналітично. Розуміємо, у яких державах, що є. Є відповідні діалоги. Ми працюємо над додатковими системами Patriot. Я думаю, як тільки вони будуть в Україні, чого всі очікують, ми це відчуватимемо. Важливо їх відчувати не на словах, а в небі, в реальному захисті неба», – зазначив президент.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський доручив військовим проаналізувати ситуацію та перерозподілити системи протиповітряної оборони для збільшення захисту об’єктів інфраструктури. Сталося це після знищення ворожими силами Трипільської ТЕС. 

Координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі розповів, що сьогодні пріоритет України — це засоби ППО. Під час останнього брифінгу на запитання журналістів про ймовірну відправку нашій державі установок Patriot він відповів, що коли постачання додаткових засобів відбудеться, про це обов’язково повідомлять.  

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *